Klub lekkoatletyczny Lechia Gdańsk

Aktualności

11 września 2017 r.

Ruszają jesienne etapy Biegowego Grand Prix

Ruszają jesienne etapy Biegowego Grand Prix

 

Po wakacyjnej przerwie czas na rozegranie kolejnych etapów Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska. We wrześniu odbędą się dwa etapy, 17.09 na Siedlcach oraz 24.09 na Żabiance. Standardowo długość trasy w Biegu Głównym liczyć będzie 5km a dla młodszych biegaczy przygotowano krótsze dystanse.

IV Etap, który odbędzie na Siedlcach, poświęcony jest pamięci Antoniego Browarczyka, a start i meta zlokalizowane będą na terenie Parku Bema w dzielnicy Siedlce przy ul. Genrała Józefa Bema. Organizatorem cyklu jest Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk, a współorganizatorem etapu jest Instytut Pamięci Narodowej w Gdańsku. Partnerem za to Rada Dzielnicy Siedlce.

W centrum imprezy na biegaczy czekać będzie stoisko ORTOPEDIKA- Centrum Chirurgii Specjalistycznej, przy którym będzie można skorzystać z bezpłatnego badania USG oraz zasięgnąć porady fizjoterapeutów.  Będą również stosika Kina Helios, Manhattan, Gdańskie Wody oraz Decathlon, na których czekają niespodzianki dla wszystkich uczestników imprezy.

Dla najmłodszych, przygotowane zostaną stacje lekkoatletyczne oraz konkursy z nagrodami.

Podczas tego cyklu wspólnie z Fundacją Mam Marzenie zbieramy środki na spełnienie marzeń podopiecznych fundacji. Przewidziana jest również licytacja przedmiotów, z której dochód zostanie w całości przeznaczony na wyjazd Amelki do Paryża.

Pakiety startowe będzie można odebrać dzień wcześniej w C.H. Manhattan w godzinach 11-15 oraz w dniu biegu w godzinach 9:30- 11:45.

W każdym pakiecie startowym specjalnie przygotowana na tą okazję smycz, a w Biegu Głównym dodatkowo napój Booster. Co ważne każdy będzie mógł wygrać w konkursie oficjalną koszulkę BGPDzG.

Dystanse dla kategorii dziecięcych i młodzieżowych:

·       Bieg Malucha (0-6) – 200 m

·       Bieg Dzieci Młodszych (7-9)  – 700 m

·       Bieg Dzieci Starszych (10-12) – 700 m

·       Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (13-16) – 1 250 m

Do 14 września zapisywać się można internetowo poprzez stronę www.bieginadzielnicach.pl. Przy zapisach internetowych w biegu głównym opłata wynosi 10 zł, w dniu imprezy- 20zł. Biegi dziecięce i młodzieżowe pozostają bezpłatne !

Serdecznie zapraszamy!

Kamil

Facebook

Imprezy

Partnerzy Biegu
św. Dominika

Partnerzy
© Klub lekkoatletyczny Lechia Gdańsk | Projekt i wykonanie: Studio Graficzne Print Graphics