Klub lekkoatletyczny Lechia Gdańsk

Informacje

 

Szanowni Sympatycy Biegania !!
Miło Wam przekazać, że otworzyliśmy elektroniczne zapisy do 23.Biegu św. Dominika.
W ramach Biegu odbędą się: Prolog „Goń św. Dominika”; Bieg Kobiet – LOTTO CUP 5km; Bieg Mężczyzn – MSiT CUP 5 km; Bieg Elity Mężczyzn – Mistrzostwa Polski 10 km.
Dla zaproszonych osób przewidziany jest Wyścig „wózkarzy” K i M oraz Bieg VIP-ów.  Zgłoszenia do Biegów przez arkusz w zakładce REJESTRACJA strony www.biegdominika.com.

Dla zwycięzców każdego Biegu przegotowaliśmy atrakcyjne nagrody finansowe.
W Biegu Kobiet 5km i Biegu Mężczyzn 5km nagrody finansowe w Kategoriach co 5 lat !
Ponadto Klasyfikacja Drużyn w dwóch Kategoriach/Amatorzy i Profi/.
Dodatkowo wśród wszystkich uczestników rozlosujemy atrakcyjne nagrody !!

Prestiżowy Bieg św. Dominika będzie tradycyjnie główną atrakcją sportową Jarmarku św. Dominika. Biegaczom kibicować będzie blisko 30.000 widzów.
Życzę wszystkim uczestnikom satysfakcji z rywalizacji indywidualnej jak i drużynowej rozgrywanej na niepowtarzalnej trasie w otoczeniu kamieniczek Traktu Królewskiego. Kibicom zaś najlepszych wrażeń z oglądania wspaniałej rywalizacji biegowej.

....................................................................................................................................................................

 

Komitet Organizacyjny 23.Biegu św. Dominika ze względu na produkcję imiennych numerów startowych ustalił jednolity termin wpłaty opłaty wpisowej do Biegu Kobiet – LOTTO CUP 5km i Biegu Mężczyzn – MSiT CUP 5km.

Prosimy o dokonanie opłaty wpisowej w terminie do 30 lipca 2016r. Osoby te otrzymają imienne numery startowe i koszulkę w zamawianym rozmiarze!

Aktualny terminarz wpłat przedstawia się następująco:
45,- PLN wpłata do 30 lipca 2016r. !! /przelew potwierdzony na koncie do 22:00 /
70,- PLN wpłata od 31 lipca 2016r. na konto lub 05 i 06 sierpnia 2016r. w Biurze Biegu
Z opłat zwolnione są Panie 65+ i Panowie 75+

Po wniesieniu opłaty wpisowej organizator umieści potwierdzenie przy nazwisku na liście startowej.
31 lipca 2016r. nazwiska osób, które nie opłaciły opłaty wpisowej zostaną zdjęte z listy startowej. Od 31 lipca 2016r. zgłoszenie będzie możliwe tylko na e-mail: s.lange@onet.pl. Przywrócenie nazwiska będzie możliwe po dokonaniu opłaty 70,- PLN na konto lub w Biurze Biegu.
W Biurze Biegu do dyspozycji będzie 50 wolnych numerów startowych do Biegu Kobiet 5km i 100 wolnych numerów startowych do Biegu Mężczyzn 5 km!

 

Dyrektor
Stanisław Lange

 

Facebook

Imprezy

Partnerzy Biegu
św. Dominika

Partnerzy
© Klub lekkoatletyczny Lechia Gdańsk | Projekt i wykonanie: Studio Graficzne Print Graphics