Klub lekkoatletyczny Lechia Gdańsk

Idea

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska to impreza sportowa skierowana do wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic. Jest to całkowicie bezpłatna forma zawodów sportowych dla wszystkich grup wiekowych.

Zawody mają formę cykliczną i odbywają się od maja do października w różnych dzielnicach Gdańska. Do tej pory, Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska odwiedziło dzielnice takie jak: Brzeźno, Zaspa, Orunia, św. Wojciech, Lipce, Ujeścisko, Łostowice, Wrzeszcz Górny, Wrzeszcz Dolny, Siedlce, Strzyża oraz Brętowo.

Podczas każdej edycji przygotowujemy dla naszych biegaczy zróżnicowane technicznie trasy, jednak zawsze mierzą one w granicach 5 km. Jest to dystans Biegu Głównego przeznaczony dla biegaczy dorosłych.

Dystanse dla dzieci i młodzieży są zmienne w zależności od edycji, jednak zawsze mieszczą się w przedziale 900m-1300m oraz to nowość Bieg Malucha na odcinku około 400m

Organizatorem imprezy jest Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańska, a poszczególne biegi wspierane są przez Rady Dzielnic.64679_655502081198034_1703727236171498859_n

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska ma być imprezą, która poruszy aktywność fizyczną Gdańszczan jak i da możliwość rywalizacji tym bardziej zaawansowanym biegaczom w zdrowej i przyjaznej dla wszystkich atmosferze.

Facebook

Imprezy

Partnerzy Biegu
św. Dominika

Partnerzy
© Klub lekkoatletyczny Lechia Gdańsk | Projekt i wykonanie: Studio Graficzne Print Graphics